WIRTUALNE BIURO Reszel
ADRES DO REJESTRACJI FIRMY

CAŁKOWICIE ZDALNIE

Wirtualne Biuro Reszel

Skorzystają również Twoi Klienci! Przekaż im dostęp do wygodnego Panelu Klienta, w którym dostępne są skany otrzymanej korespondencji, informacje o poczcie do odbioru i faktury. Mają też możliwość rezerwacji sali konferencyjnej. Każdy z systemów Wirtualnego Biura posiada sprawdzony mechanizm komunikacji pomiędzy klientem a firmą. Wirtualne Biuro Reszel. Formalności związane z rezerwacją czy wynajęciem Wirtualnego Biura okazały się złożoną procedurą. Reszel Wirtualne Biuro. Twoi klienci po zalogowaniu się przez Panel klienta będą mogli dodawać skany lub zdjęcia faktur oraz wszelkich załączników bez konieczności dostarczania ich osobiście. Gdy podejmiesz już decyzję o rozpoczęciu realizacji, podpiszemy stosowną umowę licencyjną, która jasno określi warunki naszej współpracy. Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Prestiżowy adres siedziby to również świetne rozwiązanie dla firm typu start-up, których działalność często ma charakter zdalny. To wirtualne biuro dla rozpoczynających działalność gospodarczą, dla stowarzyszeń, które potrzebują adresu do korespondencji i rejestracji.

ADRES REJESTRACJI FIRMY Reszel

Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej. Produkcja pojemników metalowych. Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Wynajem i dzierżawa środków transportu wodnego. Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania. Wydobywanie kamieni ozdobnych oraz kamienia dla potrzeb budownictwa, skał wapiennych, gipsu, kredy i łupków. Produkcja maszyn dla metalurgii. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. ADRES REJESTRACJI FIRMY Reszel Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych Produkcja wyrobów budowlanych z betonu. Działalność związana z rekultywacją i pozostała działalność usługowa związana z gospodarką odpadami. Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych. Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych. Produkcja kauczuku syntetycznego w formach podstawowych. Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Produkcja instrumentów optycznych i sprzętu fotograficznego. Zakładanie stolarki budowlanej. Produkcja wojskowych pojazdów bojowych. Działalność holdingów finansowych. Reszel ADRES REJESTRACJI FIRMY Działalność prawnicza Sprzedaż hurtowa komputerów, urządzeń peryferyjnych i oprogramowania. Produkcja dywanów i chodników. Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. Działalność wspomagająca edukację. ..

Ebiuro Wirtualne Biura Reszel

Pozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw. Produkcja elektrycznego sprzętu oświetleniowego. Sprzedaż detaliczna sprzętu telekomunikacyjnego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Produkcja cegieł, dachówek i materiałów budowlanych, z wypalanej gliny. Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki. Produkcja pozostałych kurków i zaworów. Produkcja elementów elektronicznych. Wydawanie wykazów oraz list (np. adresowych, telefonicznych). Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych. Produkcja pozostałych wyrobów chemicznych, gdzie indziej niesklasyfikowana. Technika. Ebiuro Wirtualne Biura Reszel Wykonywanie instalacji elektrycznychWytwarzanie i przetwarzanie koksu. Uprawa warzyw, włączając melony oraz uprawa roślin korzeniowych i roślin bulwiastych. Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych. Działalność związana z wystawianiem przedstawień artystycznych. Kierowanie podstawowymi rodzajami działalności publicznej. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Produkcja pozostałych części i akcesoriów do pojazdów silnikowych, z wyłączeniem motocykli. Naprawa i konserwacja pozostałego sprzętu transportowego. Sprzedaż detaliczna gier i zabawek prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach. Naprawa i konserwacja maszyn. Reszel Ebiuro Wirtualne Biura Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowaneArtystyczna i literacka działalność twórcza. Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane. Działalność usługowa wspomagająca transport lotniczy. Produkcja barwników i pigmentów. Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia. ..

Biuro Wirtualne Reszel

Jeśli nie chcesz lub nie możesz zarejestrować działalności na własny adres, koniecznie zapoznaj się z prowadzonymi przez nas usługami. Wybierz dowolny pakiet usług tak, aby najbardziej odpowiadał Twoim wymaganiom. Wirtualne biuro, sekretariat, pomoc księgowa, a także opracowanie identyfikacji wizualnej oraz marketing internetowy, wszystko tylko po to, aby Twoja firma mogła osiągnąć sukces. Ebiuro Wirtualne Biura Reszel. Poprzez udostępnienie dla swoich klientów Panelu, dzięki, któremu będzie on mógł swobodnie przesyłać dowolne pliki, wiadomości, dokumenty rozliczeniowe oraz w wybranych branżach tworzyć sprawy. Reszel Ebiuro Wirtualne Biura. Prowadzenie własnej firmy wiąże się z natłokiem obowiązków dla każdego przedsiębiorcy. Prowadzenie firmy wiąże się z wieloma wyzwaniami. eBIURO Reszel zapewnia nowoczesne rozwiązania dla Twojej firmy, które pozwolą Ci założyć i rozwinąć swój własny biznes. Wynajmując u nas biuro wirtualne, stawiasz na profesjonalizm oraz prestiżową lokalizację. Chcesz znacząco obniżyć koszty prowadzenia firmy? Potrzebujesz prestiżowego adresu do rejestracji działalności? Oferujemy Państwu zarejestrowanie swojej firmy, działalności gospodarczej pod reprezentatywnym adresem. Planujesz rozpoczęcie działalności gospodarczej, założenie fundacji lub stowarzyszenia?

WYBIERZ PAKIET

Oferujemy atrakcyjny pakiet dla przedsiębiorców w postaci adresu do rejestracji firmy oraz usług dodatkowych związanych z administracją, księgowością, zarządzaniem oraz IT.
START
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie email i sms o korespondencji
29zł / miesiąc
MEDIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • location_onadres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • webaplikacja wirtualnego biura
49zł / miesiąc
PREMIUM
 • location_onadres do korespondencji
 • mail_outlineodbiór korespondencji
 • textsmspowiadomienie sms o korespondencji przychodzącej
 • computeradres do rejestracji firmy/oddziału
 • scannerskanowanie korespondencji i wysyłanie na adres e-mailowy wskazany przez klienta
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • devicesrezydent - reprezentowanie firmy klienta w biurze
 • location_onmiejsce prowadzenia działalności
 • mobile_friendlytelefon stacjonarny
 • location_onsala konferencyjno-biurowa 2h/m-c
 • webaplikacja wirtualnego biura
89zł / miesiąc

* podane ceny są cenami netto przy umowie na czas nieokreślony.

Wszelkie formalności możemy wykonać zdalnie

Wystarczy napisać do nas lub zadzwonić
KONTAKT

Oferujemy wirtualne biuro
w doskonałej lokalizacji

KORESPONDENCJA

Udostępniamy adres pod którym będziemy odbierać Państwa korespondencję tradycyjną (listy zwykłe, polecone, kurierskie). Informację o odebranej przesyłce otrzymają Państwo na wskazany adres email i SMS.

PAKIETY : START, MEDIUM, PREMIUM
ADRES DZIAŁALNOŚCI

Posiadanie atrakcyjnego adresu zwiększy zaufanie Państwa Klientów, wpłynie na poprawę wizerunku marki. Wynajęcie stacjonarnego biura w centrum kosztuje bardzo dużo – ebiuro jest zatem doskonałym pomysłem!

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
SKANOWANIE I WYSYŁKA

Skanujemy tradycyjną korespondencję i umieszczamy jej skany na Państwa koncie w aplikacji wirtualnego biura. Dostęp do dokumentów jest możliwy niezależnie od pory dnia czy miejsca. Wystarczy dostęp do internetu.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
APLIKACJA KLIENTA

Udostępniamy panel klienta aplikacja wirtualnego biura przy pomocy którego dostęp do skanów korespondencji jest dostępny o każdej porze i z każdego miejsca. Wystarczy internet i mają Państwo swoje biuro w smartfonie czy komputerze.

PAKIETY : MEDIUM, PREMIUM
WIZYTÓWKA

Strona internetowa - wizytówka to doskonały sposób na poinformowanie potencjalnych klientów o swojej ofercie. W cenie pakietu otrzymują Państwo stronę-wizytówkę z najważniejszymi informacjami o firmie.

PAKIETY : PREMIUM
REZYDENT

Reprezentowanie firmy klienta w biurze. Przyjmujemy interesantów, zapisujemy kto i w jakiej sprawie był, potem przesyłamy Państwu informacje mailem.

PAKIETY : PREMIUM

KONTAKT

Szanując Państwa czas, oferujemy możliwość podpisania umowy bez konieczności obecności w naszym biurze. Wszystkie formalności można załatwić korespondencyjnie. Prosimy o kontakt aby skorzystać z tej możliwości.

NAPISZ DO NAS ?